| ASIN | B08ZDPZZFP |
| Additional Features | Shock Resistant, Timer, World Time, light, stop-watch |
| Age Range Description | Adult |
| Band Color | Black |
| Band Material Type | Resin |
| Band Width | 24 |
| Bands | 1 |
| Best Sellers Rank | #450,635 in Clothing, Shoes & Jewelry ( See Top 100 in Clothing, Shoes & Jewelry ) #1,504 in Women's Wrist Watches |